лого_финалFocolare – це виробник біокамінів. Все, що ми прагнемо – донести тепло та затишок у Ваш дім. Продукція Focolare доступна кожному, як за лояльними цінами так і за практичністю використання у будь-якому домі, будь то квартира чи приватний будинок.Біокаміни Focolare зручні у використанні оскільки не потребують димоходу та особливого сервісу, вони мобільні та досить практичні у використанні, а головною перевагою являється екологічно чисте та безпечне паливо.

Біокамін Primo Focolare чудово підійде у Ваш інтер’єр. Дозволить насолоджуватися відкритим вогнем у будинку, на терасі або в офісі. Легкий в установці та експлуатації і прикрасить будь-яку точку вашого будинку. Прозоре скло підсилює ефект вогню. Полум’я, яке горить у даному біокаміні зробить Ваш звичайний відпочинок незабутнім. А тепло від біокаміна дозволить Вам приємно насолоджуватися і спостерігати за живим вогнем у Вашій квартирі або будинку.

Розмір:

Ширина: 700 мм
Висота:   500 мм
Глибина: 340 мм

Вага: 25 кг

Об’єм пальника : 1,2 л

Біокамін Seconda Focolare створює у Вашому інтер’єрі неповторний затишок. Завдяки його дизайну, Ви можете насолоджуватися живим вогем з будь-якого боку. Такий камін зі своїм компактним розміром легко транспортується і не вимагає спеціального монтажу. Язики полум’я додадуть Вашому інтер’єру гармонію умиротворення і спокою. А тепло від біокаміна дозволить Вам приємно насолоджуватися і спостерігати за живим вогнем у Вашій квартирі або будинку.

Розмір:

Ширина : 700 мм
Висота:   130 мм
Глибина: 300 мм

Вага: 15 кг

Об’єм пальника : 1,2 л