danfossКомпанія Danfoss a/s — датська компанія, міжнародний концерн з виробництва теплової автоматики, холодильної техніки, приводної техніки і промислової автоматики. Штаб-квартира компанії Danfoss a/s розташована в місті Норборг (Данія).

Компанія заснована в 1933 році Мадсом Клаусеном як Dansk Køleautomatik- og Apparat-Fabrik

1290671160_fadoКомпанія FADO представлена вже більше 5-ти років на ринку України, і за час своєї діяльності зарекомендувала себе як надійний постачальник інженерної сантехніки. За такий короткий термін компанія встигла завоювати міцні позиції на ринку, що є найбільш достовірним показником довіри і визнання наших покупців.

Постійний аналіз споживчого попиту і безперервна модернізація виробництва дозволяють нам в повному обсязі задовольняти ринкові потреби і на постійній основі розширювати асортимент. На даний момент асортимент продукції ТМ FADO налічує понад 800 позицій, включаючи запірну арматуру.

1282901861fivТоргова марка FIV давно займає лідируючі позиції на ринку опалювального обладнання та запірної арматури.У цій сфері компанія почала працювати в 1984 році, і на сьогоднішній день її шарові крани, крани зі штуцерами, стопорні крани, гнучкі підведеня, з’єднання для поліетиленових труб та інше обладнання продається величезними партіями по всьому світу. Це найсучасніші ідеї і технології, які втілюються в життя, один із принципів компанії йти в ногу з часом і постійно працювати над розширенням продукції. Цим і займається компанія більше 30 років